Duben 2008

Ostrava 2008

30. dubna 2008 v 18:30 Daniel Landa
Tak dnes jsem mluvila s kámošem, co byl včera v Praze na Landovi.. Čupr kluk (Landa) nás teda pěkne osral, protože tam zpíval prej o 45 minut dýl=D Ale odpouštím teda, příště na to jedu do Prahy a hotovo..ale v Ostravě se to prej natačélo, takže třeba budu zdokumentovaná na DVD=D (prej kvůli akustice)
No a na www.hovado.blog.cz jsem našla super recenzi ostravského koncertu a pár videjí na youtube, od majitele těhle stránek, tak pokud vás to zajímá, omrkněte..=)
Nahoře->takhle to začínalo..jak je tam chvilku úplně černo, tak se mujen nepodařilo natočit tu obrazovku, na které byl k vidění Landa, jak ho vyvádějí z jeho šatny a jak jde do toho sálu..=)
-> Drhá část..tu první písničku a Touhu dal dvakrát..=)
Achjooo, já chcu jet zaaas=)
->tady jde hezky vidět, jak vychází Dan z šatny, což byl dobrý nápad, dobře promyšlené..=)

Sloh-Jak mě potkalo štěstí

30. dubna 2008 v 16:52 | Nikitka |  Moje dílka
..aneb proč neuplatnit zážitek z koncertu k malému slohovému úkolu.. Štěstí jsem měla minulé úterý fakt víc než dost=)

Test osobnosti

29. dubna 2008 v 19:38 | Nikitka |  About my life
Tak jsem si TU dělala test osobnosti..a co mi vyšlo?
Mně se moc nezdá, že bych byla flegmatik. Rozhodně ne takový ten typický teda..=) No ale asi na tom kapka pravdy bude.. A jak to vyšlo vám? Souhlasíte?=)
btw.neberme to moc vážně..=)

Kalendář

27. dubna 2008 v 20:56 | Nikitka |  Co na srdci, to na blogu...
Tak jsem si konečně pořídila kalendář..=D

Jsem voyeur..=D

27. dubna 2008 v 12:00 | Nikitka |  Co na srdci, to na blogu...
Zdravím, tak právě jsem se vrátila z lekce "šablových tanců" =D
Článek nestojí za nic, nechcete-li plýtvat svým drahoceným časem, klik na celý článek si rozmyslete..Nudíte-li se, klidně klikněte, ale myslím, že vám to nic nedá, takže potom zase budete dál tápat po netu a snažit se zabavit..než vás vaši zavolají na oběd..nebo možná už obědváte..
aaa=D

Romové a my

26. dubna 2008 v 16:08 | Nikitka |  Co na srdci, to na blogu...
S naším školním romským projektem, který pomalu vrcholí, také úzce souvisí důkladná příprava na tento vzdělávací den pro učitele ZŠ=) Mnoho dobrovolníků i nedobrovolníků bylo do programu zapojeno. (Já naštěstí dobrovolně-sborově=) ) Ale o tom se bavit nechci.. Také naše dvě spolužačky si připravily menší přednášku, jehož součástí je i seznámení obecenstva s romským..teď si nejsem jistá, jestli desaterm, nebo dvanácterem..=) Název však není tolik důležitý jako jeho obsah, o němž bych ráda veřejně pronesla svůj názor..=D

To jo=D

24. dubna 2008 v 21:45 | Nikitka |  Fashion kreace
Tak to je teda dobré=D

What´s new?

24. dubna 2008 v 20:17 About my life
Nafink spešl...

L. L. M.

23. dubna 2008 v 12:07 Daniel Landa
..aneb "čupr kluk" LANDA LAST MINUTE..
(děkuji, Gabri, za inspiraci k nadpisu=D)

Bejsbolka a nůž

21. dubna 2008 v 16:04 | Nikitka
Když jsem šla vyprovodit Míšu, vzala jsem si tu kravskou krabici od klece, že ji u modrého kontejneru rozřežu a povyhazuju. A taky jsem se chtěla stavit naproti v trafice a rozměnit tisícovku.
Ani jsem si neuvědomila, jak bych vypadala, kdybych došla do obchodu s našim kuchyňským nožem(samozřejmě jsem vzala největší, aby se ten papír dobře řezal) poprosila o rozměnění peněz=D No co už, řekla jsem si..=)
Když jsem vylezla ze vchodu, šel naproti nějaký týpek a nesl bejsbolku. Tak jsme srandovali, že jde asi taky pro nějaké peníze, akorát si na to vzal pro lepší efekt něco většího místo nože=D Nakonec se z toho ale vyklubalo něco jiného=)
Povyhazovali jsme krabice a krabičky a já skočila (bez nože-ten hlídal Míša) rozměnit.. V trafice byl další týpek a ten s bejsbolkou čekal venku..a víte, o co šlo? Ten v obchodě chtěl tomu druhému ukradnout auto, tak na něj vyběhl rovnou s takovým nástrojem=D Jako vypadal drsně, když si tou kovovou hlavou ťukal o beton před obchodem, v uchu měl sluchátko(asi ňáké handsfree) a říkal, že mu chtěl někdo ukradnout auto. Si představte, kdyby se otočil a uviděl za sebou Míšu s nožem v ruce=D Zloděj mezitím se schovával v obchodě a něco řešil s prodavačkou..No a tak jsem rozměnila a odešla..pak jsem to samozřejmě z balkonu nenápadně čekovala. Do pěti minut tam byli policajti a toho zloděje(o rok starší kluk než já, znám ho ze základky) odvezli..
Takže tak=))

Ušatá sestřička

21. dubna 2008 v 15:50
Je to tak, ode dneška nejsem malý rozmazlený jedináček=D
I když ta má sestřička není jen tak nějaké děcko.

Nakupuji, nakupuješ, nakupujeme

18. dubna 2008 v 21:57 | Nikitka |  Moje dílka
Tak jsme měli v češtině napsat něco na téma
---Nakupuji, nakupuješ, nakupujeme---

Volné místo na stěně?

14. dubna 2008 v 19:30 Co na srdci, to na blogu...
V mém případě vím, co s tím=)
Tohle si nechám zarámovat
---->

Carol od the bells

14. dubna 2008 v 17:42 | Nikitka |  Videjka
Jiným slovem Ščedrik, o kterém jsem už několikrát tak zabásnila=)..jestli to bylo tady, nebo na Nikolisko blogu..
Tohle je anglicky, zatímco my zpíváme originálně-rovnou ukrajinsky=D
No ale řekněte, není to krása?=)

Landa je v pohodě=)

13. dubna 2008 v 11:19 | Nikitka |  Daniel Landa
Zpěvák a automobilový závodník Daniel Landa se ve strakonické nemocnici vzpamatovává z páteční nehody, ke níž došlo za obcí Jinín během závodu Mogul Šumava Rallye Klatovy. Zpěvák leží na jednotce intenzivní péče chirurgického oddělení, protože při těžké autonehodě utrpěl otřes mozku a odrazil si ledvinu.

Odhalení!

13. dubna 2008 v 10:43 | Nikitka |  Daniel Landa
Ani jeden můj plán týkající se Landy prostě neklapne. S tím už jsem smířená a nebudu to tu furt omílat.. Ale dnes ráno mě teda něco fakt dostalo=)
Vyzpovídala jsem mamku a zjistila jsem, že ona ve skoro mých letech (když jí bylo kolem 17) si jezdila po ČR po vystoupeních Orlíku! Jmenovala mi tuším Zlín.. Pche! Orlík-vlastenecky a rasisticky laděná skupina, oproti které je teď Landa naprosto klidná hudba a absolutně neprovokativní texty! Tak mamka si kalila s náckama a vykřikovali "oi oi" (což prý bylo takové skinheadské "volání") a mně nepustí na Landu, který se již od dob strávených s Matáskem v této kapele značně uklidnil. Nějaké ty jeho Ordo Lumeny a Vlastenecké ligy neřeším.. Jak jsem říkala v tom mém "hudebním medailonu" v hudebce, každý má právo na změnu a místo toho, aby kritizovali jeho minulost, radši by měli chválit to, že se změnil k lepšímu!=)
Noo tak to bylo jen takové vykecání se o tom, co mi běží bolavou hlavou..teď jdu radši zase hezky do postele, abych se vyléčila a mohla zitra do škole(ne že bych po tom dvakrát toužila..)
Nikitka=P

Landa měl havárku!

12. dubna 2008 v 12:11 | Nikitka |  Daniel Landa
Landu odvezli v bezvědomí do nemocnice po havárii při Rallye Šumava

Today, tomorrow...toyota?

11. dubna 2008 v 18:54 | Nikitka |  Co na srdci, to na blogu...
..aneb, jak jsem prožila dnešní den. Tedy lépe řečeno..jak jsem nevyužila tan dnešní krásný den.

Kulturní nevzdělanost

8. dubna 2008 v 18:51 | Nikitka |  Co na srdci, to na blogu...
To je tak strašné se dívat na DVD na Vltavu tour Dana Landy a vědět, že za pár dnů už jsem na takovém podobném koncertě mohla být taky! Chjooo=( To by byla taková pařba! A mně uteče taková příležitost!=(
No ani bych se na to radši nedívala, protože vím, že mě to "podráždí", ale jelikož připravuju do zítřejší hudebky "hudební medailon" o Danovi a připravuju taky děckám ukázat nějaké video z koncertu, musela jsem se na to zase dívat a tiše závidět těm, kteří na takovém koncertě byli nebo kteří mají v šuplíčku lístky a za necelý měsíc vyráží=(
Takže jestli někdo, kdo právě čte tento článek, vyráží na Landu, UŽIJTE SI TO a buďte rádi, že máte příležitost se této akce zúčastnit. A pak mi můžete aspoň vykládat=) Jak jsem to tak počítala, za takové 2-3 roky by měl mít turné zase. V roce 2003 to byla Vltava tour, v roce 2005 Bouře, teď v roce 2008 tohle turné, takže kolem roku 2010-2011 tu bude zas. A já prostě pojedu a už mě nikdo nezastaví

Maturiťáci

7. dubna 2008 v 21:15 | Nikitka |  Co na srdci, to na blogu...
Tak počínaje zítřkem to našim čtvrťákům-maturantům začíná. Budou chudáci 4 hodiny zavření kdesi ve třídě a psat písemnou část maturit..
Maturuje i kámoš Martin, brácha, můj doučovatel!
Takže teď vyzývám všechny návštěvníky mého blogu, který si čtou tento "článek"
DRŽTE PĚSTI
Je to jasné?? (Bože, teď se ptám jak náš trenér, když nám něco vysvětluje..malé děcka s bílýma páskama pak v zapálení vykřikují "OS!" -což znamená pro karatisty prostě něco jako souhlas-ano)
Takže, Marťo, žádný strach, já a se mnou všichni návštěvnívi blogu ti držíme pěsti!!!=))