Srpen 2008

Kofein na mě nestačí

31. srpna 2008 v 10:19 | Nikitka |  About my life
Je to tak a škoda taky bohužel pro vás:)
Předevčírem jsem byla v čajovně a celý večer se nalévala matéčkem..čekala jsem, že minimálně do zakokrhání kohouta nebudu moct zavřít oči, jak mě tento životabudící nápoj probere.. Nic.
Včera jsem byla u příbuzných na grilovačce. Kolem desáté večer jsem vypila kafe. A myslíte, že jsem čarovala do rána? Vůbec, padla jsem do postele a bez problémů usnula..
Samozřejmě to beru s rezervou, nečekám ohromující účinky kofeinu na můj organismus a tento článek píšu s menší nadsázkou, tak to tak, prosím, také pochopte:) Nicméně opravdu škoda, jelikož když večer sedím u pc a napadne mě napsat nějaký článek, tak má většinou i hlavu s patou a je docela good. Protože večer je večer a na lidi občas působí nějak zvláštně, což probudí třeba obrovskou upřímnost a takový přirozený příspěvek na stránce:)
..v porovnání s článkem psaným třeba v 10:20, že ano..=D
A když už jsme u toho maté, máte někdo zkušenosti s kalabasou a bombilkou? Třeba jestli máte tykvičku, tak jak jste zajížděli?Nebo patříte mezi ty, co preferují z praktických keramickou?

Já a moje oči - kapitola sama pro sebe..

30. srpna 2008 v 8:48 | Nikitka |  About my life
..aneb zrno už je zase tady..

Jak jsem se učila cirkulačnímu dechu

27. srpna 2008 v 22:20 | Nikitka |  Didgeridoo
..aneb mé první nepovedené pokusy naučit se této technice dýchání:)

Flamenco barbie

26. srpna 2008 v 10:04 | Nikitka |  Fashion kreace
Tak jsem si na aukru projížděla rubriku "děti" a "hračky", abych se podívala, jakou mám konkurenci v mém prodeji již delší dobu nepoužívaných panenek. Na tohle jsem narazila a asi si ji pořídím.. Když nemůžu tančit flamenco, tak aspoň panenku v šatech!:) Pokud mi ji teda nevyfoukne Anopheles, co=P
Číslo aukce: 425179232

Nasaďme společně černé roucho

25. srpna 2008 v 18:45 | Nikitka |  Co na srdci, to na blogu...
Bylo by slušností z mé strany vám sdělit tu zprávu, po které sice možná nebude tak zdrceni jako já, ale snad se alespoň minimálně vcítíte=o
Není to tak dávno, co jsem se radovala z úspěšně pořízených bot. Model botů se mi po dlouhé době zalíbil, a tak jsem byla přešťastná, že je mám. Zavzpomínat možno zde . JENŽE..jsem po dvou použitích zjistila, že velikost jsem trochu neodhadla a má radost byla předčasná. I přes pořízení gelových patiček má chůze byla zřejmě trochu legrační, jelikož s každým našlápnutím jsem všelijak kroutila nohy a na jazyku měla nehezká slova..
Ano, je to tak, boty jsou nyní k ničemu, JSOU MI MALÉ!
Putovaly na aukro..nikdo je zatím nechce. Co budu dělat?=/

Poznámka..

25. srpna 2008 v 18:32 | Nikitka |  About my life
..k předchozímu článku o przdninách, jelikož se mi tam nevlezla už ani jedna věta.
Tákže za prvé: Článek je odfláklý jak nikdy. Z toho plyne, že takové shrnutí jsem dělala naposled a bude lepší jak pro mě, tak pro čtenáře, když o svých aktivitách budu informovat průběžně:)
Za druhé: Použité fotografie, prosím, nikde nezveřejňujte. Zvláště publikace těch posledních by mohla vést ke značným problémům, které by byly příčinou např.toho, že bych nedostala výplatu:) Děkuji.
Za třetí: Berte s rezervou výběr fotografií k táboru. Celkem jsem jich měla okolo 1100, a tak jsem volila víceméně náhodou.

Prázdniny, prázdniny odcházejí..

25. srpna 2008 v 18:21 | Nikitka |  About my life
..plakejme, přátelééé..
A jak jsem je prožila já? Tak si to shrneme..

Kus dětství na prodej

21. srpna 2008 v 14:24 | Nikitka |  Co na srdci, to na blogu...
Kdo dá víc?

Cestovní týden

19. srpna 2008 v 19:08 | Nikitka |  About my life
V neděli jsem byla navštívit kámoše v Bzenci. Taky bych tam mohla být..3x denně v kimonu.. Joo, bejvávalo:)
Nic nového. Lidi sedí na postelých, kecají, občas kouknou na čas, kolik času mají do tréninku. Chvilku drbou trenéry a věnují se takovým těm současným věcem, chvíli melou totální kraviny, které nemají s přítomností nic společného. Sem tam si někdo osahá kimono, jestli od předchozího tréninku uschlo, nebo si mají vzít nové. Cpou se sušenkama a vysmívají se večeři. Ach, ta idylka:)

Top topic

17. srpna 2008 v 11:07 | Nikitka

Tábor-Mlýnky-přehrada

17. srpna 2008 v 9:47 | Nikitka |  (c)foto
Jen takové náhodné záběry:)

Etno band

16. srpna 2008 v 18:16 | Nikitka |  -Blog-
..aneb tři hudebníci, kteří se stali postavami v mém novém záhlaví:)
Kluci všaj nemají jména, pojmenujeme je? Co myslíte, jak bychom jim mohli říkat?:) Vyjádřete se v komentářích, ať je, chudáky, můžu nějak oslovit. Ono je docela neosobní několikrát denně na ně křičet: Hej ty, chlapče číslo dvě, něco mi zabubnuj... :)) A poďme do extrémů, žádné " Karel, Jenda..." tu necu slyšet=D
O jejich minulosti a kořenech toho mnoho nevím. Jednoho dne mi prostě zazvonili u dveří, a tak jsem je přijala. Dva mi zdělili, že jsou z Afriky, každý z jiné části, potkali se po cestě do Egypta. Ten třetí je někde z Austrálie. Všichni tři si nechali udělat dready a začali spolu hrát. Působí na mě docela sympaticky, jaké z toho máte pocity vy?:)

O pár centimentrů chudší

14. srpna 2008 v 21:03 | Nikitka |  About my life
...ale ne v pase, milí návštěvníci, nýbrž jsem po necelém roce navštívila kadeřníka:) Kdybyste pilně hledali zde v rubrice o mně, naleznete článěk s datumem 29.8.2007, kdy jsem se (nepočítaje dnešek) byla naposledy stříhat. Bylo na čase.

Třikrát hurá!

11. srpna 2008 v 18:16 | Nikitka |  About my life
Dámy a pánové, vrátila jsem se!
Omlouvám se, že jsem se na dobu čtrnácti dní vzdálila a předem se s vámi nerozloučila, ale opravdu jsem netušila, že lidi z NetConnect, totiž zřizovatelé mého netu, mě odpojí. Kdyby aspoň právem..Prej jsme neplatili. Ženská neochotná, prej ať jí donesu bankovní výpis. Tak jsem jí tam dnes nesla útržky od šeků, že ty peníze opravdu posíláme a ať mi to okamžitě zase zprovozní.
"Nooo...ale vy tady máte too...a to je špatné číslo..a já na vás nemám asi kontakt..aha..a my jsme vám zapomněly vrátit jednu zálohu..bla blaa.."
Nakonec se stejně potvrdilo, že chyba byla vážně na jejich straně, ale nějaké "omlouvám se" jsem neslyšela. Každopádně jsem spokojená, že mi net zase jede..
Co se týče tábora a ukončení mé první brigády, vše to zhodnotím na konci prázdnin(ty už jsou nebezpečně blízko) jako loni, přidám fotky a tak:) Jinak samozřejmě tábor super, jsem plná emocí, nových zážitků.. Teď momentálně jsem na další brigádě, Studentské zelené město-chodímě těmi nejšpinavějšími lokalitami Hodonína a čistíme je. Šéf je starší solidní pán, děcka v mé skupině se taky jeví sympaticky až na tu mužskou část, která se dnes rozhodla hodit malé ťuťuňuňu koťátko (ještě menší než Bobek) do korby s palicama a hnojem..naštěstí se to malé vzpamatovalo a uteklo. Tohle ti hoši udělat, tak se neznám, ubližování zvířatům-to teda fakt ne! Nicméně nehroťme to, když se nakonec nic nestalo:)
Zatím se loučím, snad prožíváte prázdninky v poklidu a už se těšíte do školičky.