Listopad 2008

Možná je to tak, možná to jsou drby..

29. listopadu 2008 v 17:04 | Nikitka |  Daniel Landa
..zachytily vrby, že se zjevil Zlatý drak!
Mjúzik

22. listopadu 2008 v 18:38 | Nikitka |  About my life
Dnes jsem se se sluchátkem v uchu nad něčím zamyslela..

Byla jsem opět na brigošce a tentokrát jsem si vzala "empé štičku" s tím, že mi možná nekonečných 8 hodin ubehne rychleji. Nebyla jsem daleko od pravdy. Avšak taková doba strávená s hudbou (někdy se opakující) v uších mé myšlenky stočila do různých končin..

Nejdříve jsem si řekla, že ten přehrávač byl fakt dobrý nápad. Poslouchala jsem Landu a představovala jsem si, že jsem na koncertě, popřípadě jsem myslela na úterý a mou cestu na Zletého draka. Pak jsem poslouchala "džajvové" písničky a myslela na taneční. Na blížící se závěrečnou-třeba co si nechám učesat a tak.. Takže jsem chvilkama myšlenkově opustila své fyzické tělo. Příjemné. Mohla jsem se rozhlížet okolo, aniž bych se soustředila na časopis, na stroj, na paletu, na ostatní pracovníky, na hodiny u vchodu..

Ale zároveň je pravda, že je pro mě velké utrpení slyšet hudbu a nezpívat si. Doma si béknu jak chcu-a v práci, když vím, že nemůžu, tím tuplem chci! Zvlášť ke konci směny, když dochází krize a já se nemůžu dočkat odchodu domů.

Jo, nad tím jsem přemýšlela. Jestli to byl tedy vážně moudrý tah či nikoliv. Neboli mé počáteční nadšení s chvílemi, při kterých mi dělala společnost hudba, versus síly, které jsem musela vydat, abych se ovládla a nezačala pět či se kroutit v rytmu.

A zitra jdu zas.

A ve středu vychází Chvilka pro tebe, jestli chcete vědět, o čem je, zeptejte se mně, barvitě vám tohle číslo popíšu i pozpátku. Dnes jsem totiž měla u strojů tu čest :)
Jo a pak jsem zmrzala s těma třema, kdybych tušila, že ta naše zacházka bude tak zbytečná(pro mě), jdu rovnou na nádraží.. "Kam jdem?" "Zhulit se" No super... Vše by vyřešilo, kdyby ten vlak jel hned a ne až za hodinu po konci směny. Zitra pro mě dojede teta a jeden do Oužas na hody. Už vidím, jak se mi bude chtít, ani pro ten popcorn nevylezu. A v pondělí píšem strašně těžkou matiku, to by mě zajímalo, jak to jako hodlám zvládnout a kdy se jako hodlám učit..A ještě k tomu ten pátek. Shit, krizová sobota.

21.

21. listopadu 2008 v 17:14 | Nikitka |  About my life
Včera jsem chtěla napsat článek. Bylo totiž 20.11., a tak jsem považovala za vhodné ozvat se:) Jenže jsem násilně napsala sotva tři věty, a tak jsem se na to vykašlala. Prostě se mi nechtělo. Vymyslela jsem ale báječný a breathtaking nadpis - "přišel mi k svátku gratulovat Olda a pžinesl mi žlutý tulipán" Nejen že jsme ten song pěli v hodině HV, svátek jsem měla totiž též:) Fakt, že místo Oldy došel Dan a místo žlutého tulipánu donesl červenou růži, je celkem nepodstatný ;)

V sobotu jsem byla na Maškarním bále. Opět akce pořádaná studentským parlamentem, téma:slavné osobnosti. Se sborem jsme zvolili neutrální "kostým" - jakákoliv košile, jakákoliv kravata, jakákoliv pokrývka hlavy :) Teda řeknu vám, bylo to tam zabité. Z toho minima zúčastněných se postupně skupinky odebíraly na různé a jiné akce, takže v sále bylo místa víc a víc.

Aktualizace 23.11.08: video z country lekce TADY . Vyrobil opět šikovný Petr .Atlas je zpět

15. listopadu 2008 v 13:13 | Nikitka |  -Blog-
Ne že by kluci z bandu hráli špatně, ale změna je život a Atlas klasika. Která tady navíc nevydržela moc dlouho, neboť jsem stále nemohla přijít na to, jak vhodně zkombinovat barvy v okrajích a celou stránku vůbec.. Pustila jsem se do toho tedy teď znovu a výsledek-vidíte sami :)

Kdo zapomněl, Atlas live zde:Mimochodem to oblečení ze včerejška už je oprané, suší se a krásně voní:) I přesto mě vztek na kuřáky otravující nekuřáky nepřešel:)

Típnout:teď!

15. listopadu 2008 v 0:52 | Nikitka |  Co na srdci, to na blogu...
Já bych to kouření na veřejných místech zakázala.

Kulturno

13. listopadu 2008 v 20:14 | Nikitka |  Kulturno
Chyťte je

11. listopadu 2008 v 21:30 | Nikitka |  Co na srdci, to na blogu...
Všimli jste si toho, jak jsou myšlenky prchavé?


Blbost

9. listopadu 2008 v 17:26 | Nikitka |  Videjka
Ohromná..
.. ale pokaždé, když na to nějakým klikacím způsobem na netu narazím, hrozně mě to rozesměje:) Ty křečovité pozice lidí připravujících se na to, až je osvítí blesk fotoaparátu..a ono nic:)) Celkem běžná situace, ale komická:)
Mimochodem ty lidi vůbec neznám:)

Podvečerní aktualizace:
Šla jsem dojest čínu a když jsem čekala u mikrovlnky, než se mi jídlo ohřeje, po očku jsem sledovala Neviňátka.
Otázka: "Proč se při sametové revoluci cinkalo klíčema?"
Chlapeček: "Oni jim ukazovali, že mají klíče-jakože ode dveří, tak ať jdou ti komunisti jako už pryč"

=D

Prodloužená

8. listopadu 2008 v 12:33 | Nikitka |  About my life
..byla včera. Dobrýýý:)
Aktualizace 10.11.2008-přidána videa z prodloužené


Poznámka k písničce-jde jen o tu chilly chachu, ta druhá se sem dostala nedopatřením:)


Průběh celkem tradičně jako každé taneční, jen nás tam bylo jednou tolik a všichni o stupínek slavnostnější róby. Sešly se oba kurzy-večerní i odpolední, a tak byl parket docela přeplněn. Při čači jsme se liskali, při mazurce kopali v kruhu, při polce sráželi uprostřed sálu..:) Volenky se střídaly celkem rychle, ani si nemůžu stěžovat, žádné dřevo jsem nechytla.


Akce byla prokládána zajímavými soutěžemi o DVDčka a podobně-židličková soutěž, soutěž s mincemi(udržet na čele, nose, bradě, mezi koleny..) a podlézání pod prodlužkou :) Zezačátku jsme odpočítavali hodiny do konce(celé to mělo trvat 5 hodin), ale najednou byl závěr až jsem se divila, že to tak uteklo. Při posledním jivu s klukem, který se u toho suprově kroutil->tím pádem k tomu motivoval i mně, jsem se teprve začínala roztancovávat..škoda. Desátou hodinou jsem to tedy nemohla nechat skončit, a tak se šlo vedle do baru, potom do dalšího, pak vlastně ještě do jednoho, potom jsme zkusili takový taneční bar a najednou bylo půl třetí:) Ale stejně jsem docela nevyřáděná, dneska jdu spolužačkám na narozky, tak tam to snad nějak zakončíme:)

Chybí mi..

5. listopadu 2008 v 22:12 | Nikitka |  Co na srdci, to na blogu...
..jeho vůně, tělo a dech.

Jak se máš, není ti zima, teplo? Bolelo to? Jak teď vypadáš, poznám tě? A budeš mluvit stejným hlasem?

Dál už jen na zimních!

4. listopadu 2008 v 19:27 | Nikitka |  Moje dílka
Díky projektu Studenti čtou s píší noviny teď pravidelně každý den ve škole dostáváme MF dnes. Naše celkem originální a exotická zeměpisářka vymyslela báječný úkol.

"Vypište si všechny nadpisy cca 13mm vysoké z novin ze dne 22.10.2008, z nich za pomocí přidání vlastních vět sestavte krátký příběh"

Něco takového si zkuste a zjistíte, že nic smyslupného z toho nedostanete. Já jsem dostala tohle:
Pozn.:to červené jsou nadpisy cca 13 mm ;)
Jednoho dne mi manžel řekl, že by rád připravil auto na mráz. Nejprve jsem se pokoušela informace najít v příručce Motorky pro rok 2009, kde jsem se sice dověděla, že dál už jen na zimních, ale víc nic. Váhala jsem, komu zavolat a poprosit o radu. Šéfovi MMF, jehož osud visí na sukni? Nebo snad rovnou Topolánkovi, který mi plus minus neřekne stejně nic moudrého? Mladíkovi, který přibral 10 kg a válí v NHL, to bude ono! Je teď přeci tak těžký, určitě zlenivěl a vozí se jen autem, určitě tím novým konečně dobrým a velkým Oplem.


Takový jeden bezpointní článek s převážně kritickým obsahem:)

2. listopadu 2008 v 0:12 | Nikitka |  About my life
Řeknu vám, že taková změna školního režimu, pauza sem a pauza tam mezi učícími dny a volnem, mi vůbec nesvědčí. Totiž pondělí až středa volno. Ve středu mám tedy neděli, ze čtvrtku se mi stává pondělí a když jsem teda připravená k rozjezdu do nového týdne, už se nám to zase sobotí.. Ano, vážně je takový problém uskutečnit dvoudenní ředitelské volno. I když on jich má pan ředitel problémů mnohem více. A ostatní osazenstvo školy nejspíš také-jeho:)

-zrušil tradice související s posledním zvoněním( smradlavé parfémy, ocet, vajíčka a jiný nepořádek na dvoře školy) Chudáci současní čtvrťáci, kteří se tento den "pomsty" těšili od svého příchodu na zdejší ústav:) (odhalila jsem, že ta chudinka v minutě 1:38 jsem já=D )