Březen 2009

Akce žížala

27. března 2009 v 17:39 | Nikitka |  About my life
Tak jsme konečně zakončili další týden(ten pracovní), někteří úspěšně, někteří méně, ale všichni jsou určitě rádi, že je před nimi sladký víkend, dva dny, kde program v nich si můžete uspořádat dle své libosti..

A jak jsem zakončovala já? :)


(Doufám, že následující fotografie vás neodradí, ale naopak navnadí číst dále:) )Přivítejme společně jaro :)

26. března 2009 v 15:11 | Nikitka |  -Blog-
Již delší dobu jsem přemýšlela, jak oživit, rozzářit a "pojarnit" blog.

Nikdy není dobré nic dělat na silu, a co se týče blogu, stejně tak. Čekala jsem tedy, až mě osvítí, dostanu tvořivou náladu a něco prostě vykutím :) Tak jsem ráda, že to konečně přišlo a trochu se tu rozjasnilo. Jsem spokojená :)

A co říkáte na změnu vy? :)


Jak bych, kdybych..

19. března 2009 v 17:49 | Nikitka |  Odkazy a jiné vychytávky z netu
Při návštěvě jedné z nepoužívaných e-mailových schránek jsem narazila na fotografe staršího data a docela jsem se pobavila :)

Tak jsem tedy zapátrala v paměti a je to tu..opět jsem se nějaký čas zabavila na stránkách jedné z nejdražších a nejkvalitnějších kosmetik Mary Kay, kde si můžete jejich make-up vyzkoušet přímo na sobě..tedy virtuálně. Dále si zkracovat či přobarvovat vlasy dle libosti, u čeho jsem se bavila nejvíce :)

So..důkaz místo slubů :)


Už nám to pučí

16. března 2009 v 19:19 | Nikitka |  (c)foto
Že by se blížilo jaro? :)Deník nymfomanky

15. března 2009 v 12:25 | Nikitka |  Films
"Konečně jsem našla nějakou stejně perverzní kamarádku jako jsem já"
Říká mi Jana s nadšením, když jí navrhuji, aby s náma šla v sobotu do kina. :)


Barvičky a batičky :)

13. března 2009 v 16:38 | Nikitka |  Výtvory
Batika se mi líbí, a moc.
Jenže jsem docela gramlavá, a doteď mi bylo líto zničit nějaké bílé triko barevnou patlaninou, a tak abych tomu zabránila, jsem se rozhodla vyzkoušet mé dovednosti nanečisto :) Nevim, co mě to popadlo, ale najednou bylo roztříhané jedno staré bílé tričko s odporným stojáčkem a každý kus nějak zamotaný.
A za chvíli již byla celá kuchyň červená.. :)
Jak to dopadlo, se můžete podívat :)

Udusím se kuličkou

5. března 2009 v 15:36 | Nikitka |  Co na srdci, to na blogu...
Snášet hodiny hudební výchovy je pro mě poslední dobou dost obtížné. Řekla bych, že v takovém předmětu by měl být podíl času věnovaný učivu a zpívání stejný. Ale není tomu tak. A tak místo odreagování se od na hlavu náročných předmětů do nás sypou další a další informace o tom či onom pánovi, jak byl neskutečně nadaný a kterak o sluch přišel. Potom hromadu děl, oper, symfonií a orchestrálních skladeb a ukázka těchto kvalitních nahrávek. Přála bych vám ten pohled na usínající jedince, kteří, když si v prvním ročníku volili právě hudebku, mysleli naivně, jak dvě hodiny prokrákají. Ano, i já.

Paní profesorka mě nazvala slečnou lízátkovou. Prý mi to tak zůstane navždy(jako lízátko v puse?) a nikdo si mě nevezme. Taky se prý nehodlá dívat na to, jak se udusím nějakou kuličkou. A když jsem jí nedokázala vyjmenovat žádné impressionistické dílo by pán, jehož jméno mi právě vypadlo, konstatovala:
"Tak to Vám nezbývá nic jiného, než se udusit lízátkem."

Asi jo.
Alespoň bych se nemusela učit Ústavu ČR a všechny hlavy, které obsahuje. Absolutně se neorientuju v záležitostech ohledně parlamentu, sněmovny, senátu a takových těch základech, ve kterých bych se asi trochu vyznat měla..
Doteď jsem nepochopila asi desetrkát přečtenou větu: Pozměňovací návrhy nejsou při projednávání zamítnutého nebo vráceného návrhu zákona v Poslanecké sněmovně přípustné.

Za chvíli jdu "pět" . Se sborem zpíváme na zámečku, ale nevim pro koho, co je to za akci atd. Venku chčije a chčije a já si zase budu muset obout mé "kocoury" (kozačky, ve kterých vypadám jako Puss in boots)

Pro spestření zveřejňuji náš současný repertoár :)

Gloria - krásný svižný song, takový spirituálek, sólista a djembe k tomu :)


Exultate Deo - nic moc. Celkem náročné a posluchače laika to myslím taky moc nenadchne.


Jede, jede, jede... :) Taková písnička na odlehčení :)

Dále: Ezop a Brabenec, Vanitas

Tak s tím jedeme na Gymnasia Cantant, pěvěckou soutěž. Chcete-li - místo konání Brno, 18.3., klidně navštivte, více info určitě na netu :)

Tak já jdu na to, la la la lá :)