Duben 2009

Krteček a kalhotky

23. dubna 2009 v 18:39 | Nikitka |  Výtvory
Došla za mnou mamka s tím, že když už jí barvami tolik sviním kuchyň, ať aspoň udělám něco užitečného a pro ni. Prý že má pláťáky škaredé zelené barvy, ale kdyby byly jiné, vynosila by je. Když jsem je okoukla, zjistila jsem, že barva je něco mezi khaki a normální zelenou a i když to vůbec to nebyla tak otřesná a nenositelná barva, proč bych se nepohrála, žeano :)


V jihoamerickém opojení

20. dubna 2009 v 19:02 | Nikitka |  Dance
Ještě čerstvě upamatovaná na včerejší sambu z taneční lekce se s vámi podělím o tu, která se nejvíce líbí mně :)

Ta pravá brazilská, divoká, žhavá a exotická. A holky, které se takhle učí kroutit, sotva umí chodit :)


Prostě pěkná a precizní.

A na tohle video se určitě podívejte, protože zde tančí naši instruktoři z tanečních a jsou moc šikovní. Tuhle sambu jsem měla možnost vidět na vlastní oči a div mi málem nevypadly :)

A na závěr..samba capoeiráá :) V tomhle případě slouží tanec jako taková zábava po skončení hry (boje) v kruhu :) Ta ženská je skvělá.


Shrnuto

17. dubna 2009 v 21:34 | Nikitka |  About my life

Dívám se na nebe plné hvězd,
přemýšlím, kde hranice, kde mez..


Nápoj sladký žízeň hasí,
večer zdá se náhle krásný.
Naše těla ožívají,
v rytmu hudby se kývají.
Hned prázdná je sklenička,
však pomůže něčeho kapička.
Naše hrdla přijímají, všechno co dům dá,
a potom jen tralalá.
Však drinky pana barmana,
byly velkou chybou,
neb od této chvíle
už nevím, co bylo.

..a hle, to není nebe, toť mísa záchodová,
zdá se, že mez byla překročená.

Jaro?

16. dubna 2009 v 18:37 | Nikitka |  (c)foto
Asi áno. Postavím se pod strom a všechno nade mnou bzučí :)

Hrátky s barvami

16. dubna 2009 v 15:49 | Nikitka |  Výtvory
Ano, opět. Jen jsem byla trochu lenivá a dříve než tento článek, jsem měla onen kousek několikrát na sobě :))

Bylo velmi těžké zvolit si barvy. Žlutá byla jasná, ale co k ní? Nevím, co mě na té žluté tak táhne, asi ten optimismus a veselost, která z něj srší. A když i teď začnu uvažovat nad nabarvením dalšího trička, se žlutou automaticky jako se základem počítám. :)

Po dlouhém uvažováním jsem se rozhodla pro červenou takovým stylem jako. "No to je přece jasné, červená, ta bude nejlepší, jak jsem se mohla tak dlouho rozmýšlet.." V tom pracovním nepořádku se však volně pohozené věci těžce hledají, a tak hrozilo, že věc, pro kterou jsem se dokázala rozhodnout, bude nakonec zcela jiná.Víkend ve znamení zvířátek

9. dubna 2009 v 19:38 | Nikitka |  About my life
V neděli večer mi připadalo, že jsem jaksi dlouho nebyla ve škole. To bude zřejmě tím, jak intenzivně jsem trávila víkend. Jedna aktivita za druhou, a to se mi líbilo :)

Po pátečním zpívání ve sboru následovala longboard lesson :) (Longboard je takové po všech stránkách větší prkno, má zřejmě jiné kolečka a je stabilnější. Nemáte-li ani teď pojem, co si pod tím představit, koukněte třeba sem ) A i když já jsem gramlavá na oboje, ať už jde o tohle nebo normální skate, na longboardu to šlo fakt líp :)

Takže jsme si s klukama chvíli zablbli na parkovišti a na jedné cestě na začátku Rohatce, a jelo se na trénink. No..blbli oni, já měla co dělat, abych se udržela :)

A sobotního rána začal hlavní víkendový program, na který jsem se těšila nejvíce :) Venku pomalu začínalo svítit sluníčko a přede mnou byla spousta premiér :) Jak návštěva samotné zlínské ZOO Lešná, tučňáci a setkání s Emanuelem :)Mé další kreativnosti

2. dubna 2009 v 20:35 | Nikitka |  Výtvory
Po mém pokusu nanečisto přišel jeden takový opravdový naostro :)
A sice jsem nakoupila nějaká trika s tím, že něco tedy snad umím a vrhnu se na to batikování :)

Děkuji milé a ochotné Báře ( její e-shop: www.batika-bellis.cz ) za rady a návody, jak mám postupovat. Pomocí ní jsem totiž zvládla na svém triku vytvořit dvoubarevnou spirálu. A jsem docela spokojená :)