Leden 2010

Everything in Transylvania seemed very strange!

20. ledna 2010 v 16:25 | Nikitka |  Top topic
Řekl Bram Stoker, když se Jonathan Harker, jedna z hlavních postav jeho slavného románu, ocitla v Rumunsku, směřujíce k hradu, kde jej již s otevřenou náručí (a vyceněnými zuby) čekal count Dracula.
Po hodině angličtiny jsem zůstala tímto krvelačným upírem zainteresována, a tak mi zvědavost nedala a v zájmu svého uspokojení jsem se pustila do brouzdání po netu a nacházení zajímavých informací :)

Canon vypráví

9. ledna 2010 v 16:18 | Nikitka |  Odkazy a jiné vychytávky z netu
Při mém nekonečném pátrání a zjišťování informací o fotoaparátech jsem se dostala k odkazu, který mě zaujal.

Bylo mi doporučeno podívat se na ukázky fotek, které fotí Canony 450D a 500D a úvodní příběhy přeskočit. V neznalosti a confused jsem hned nedošla na to, jak se dostat rychle ke galerii, a tak jsem "omylem" shlédla prvních pár minut videa.
Zůstala jsem zaujatá hned několika věcmi.

Tulips for my mum

8. ledna 2010 v 17:15 | Nikitka |  Výtvory
Jednoho dne jsem se rozhodla, že opět něco stvořím. A tak vznikl tento present.

Jsem ráda, když jsou ostatní rádi za něco, na čem jsem se manuálně podílela:)


Baturim-aneb jak se dělá samba

3. ledna 2010 v 20:22 | Nikitka |  Odkazy a jiné vychytávky z netu
Úžasné, krásné, nádherné, sexy, melodické, rytmické, rychlé, svižné, euforické, energické...

Narazila jsem na netu na skupinu lidí, kteří hrají sambu živě. Jsou to šikulové a live to musí být opravdu ...hledám správné slovo... nářez? Zní to spíš jako slova puberťáka, který se vrátil vybouřený z metalového kocertu.. Řekněme tedy-prostě kvalitní zážitek :)

Možná jsem byla v minulém životě občanem latinské ameriky, slavná tanečnice samby, nebo provozovatelka tanečního klubu, nebo jsem učila chudé děti v Brazílii capoeiru..
Víte co se říká-lidi z minulých životů potkáváme i v těch současných, jen v jiných rolích. Tedy pokud byla někdy moje matka milenkou mého manžela, je dost možné, že spolu teď nebudeme mít dobrý vztah. Mohla to však být moje nejlepší kamarádka, a proto si tak rozumíme.

Ale sama nevím, jestli tomu věřím.
Možná začnu. Z důvodu, abych si udržela naději na to, že pokud jsem byla v minulém životě sambová tanečnice, objeví se ti lidé, ti staří známí, se kterýma jsem přece každou noc tančila, hrála a veselila se na plážích v Rio de Janeiru, se kterýma se vrátím do prosluněné jižní Ameriky, nebo aspoň Španělska či Porta. Och.

Tak se podívejte na ty šikuly-nebydlí ani daleko. Své aktivity provozují ve Vídni. Vlastně jsem na ně narazila, když jsem hledala něco o známém tanečním klubu Floridita Wien. Takže se podívejme na to, jak máme šikovné sousedy :)


Odkaz na stránky : www.baturim.at