Únor 2010

Když Mickey Mouse přiroste k srdci

22. února 2010 v 19:08 | Nikitka |  Výtvory
...nebo k tričku? :)

Mám spolužačku, která je fandou ušatých černobílých stvořeních zvaných Mickey Mouse. Nechť je tenhle kousek její :)

Jak na to?

Chlupatá žízeň

15. února 2010 v 19:53 | Nikitka |  (c)foto
Nikdy jsem neviděla mouchu tak zblízka, dokud jsem ji nevyfotila.
A jelikož je to moje fotka, mám z níc víc než z miniatur v učebnicích. Například jsem s všimla, jak elegantně má sčesané své chloupky :)


Proč (ne)slavit Valentýna?

14. února 2010 v 14:28 | Nikitka |  Co na srdci, to na blogu...
"Máme se rádi"
Příznivci 14.února a jiní naivní romatici si myslí, že Valentýn je fajn.
Ona již čtrnáct dní předem(co ji na to upozorní první leták s nabídkou akčního růžového zboží) chodí po obchodech a vymýšlí, čím by svého miláčka potěšila. Má ho přece tolik ráda, a tak tento svátek využije k tomu, aby mu vyznala extrémní porci lásky.
On tomu sice moc nerozumí, asi ani neví, kdo to byl Valentýn a kde tento svátek zamilovaných vznikl. Jeho přítelkyně ho však chce slavit. Že se něco takového bude dít, zjistí, když se pár týdnů předem zeptá:"Co budeme dělat na Valentýna?" A tak s naprostou samozřemostí souhlasí s přeslazeným dnem u ní či u něj. Má holku, kterou má rád, a tak je tento postup přece správný!

O něco realističtější lidé si to však nemyslí.
Ona si všimne přicházejícího šílenství spojeného s Valentýnem, když prochází kolem výlohy plné kýčovitých srdcí. On už je zas Valentýn? A nebývá nějak často? 14.únor je pro ni důkazem, jak ten rok strašně rychle utíká.
On to zjistí docela náhodou a moc to s ním nehne. Však o co jde? Američani ať si slaví, co chcou, ale on si nebude hrát na zamilovaného jeden den v roce. Že se máme rádi, víme, a nemusíme kolem toho dělat takové divadlo jeden den v roce.