Březen 2010

Aby se Lucije naučila milovat svého potkana

18. března 2010 v 19:38 | Nikitka |  Výtvory
Žila byla jednou jedna Lucije. Zrzka s pihami na tvářích a kopie Julie Roberts měla potkana. Nesnášela ho. Údajně byl nevychovaný, kousal a budil ji. Mým slovům, že jak jsi ho vychovala, takového ho má, nevěřila a sváděla její neposlušnost na všechny ostatní faktory v okolí.
Tak to tedy ne! Řekla jsem si..
(c) crimson-moon.blog.cz
A jak to dopadlo?

Money, money, money - must be funny!

13. března 2010 v 22:12 | Nikitka |  Co na srdci, to na blogu...
Dnešní pracovní den mě opat přivedl k hlubokým úvahám-a sice o penězích...nečekaně ;)
To víte, když přepočítáváte každých deset haléřů za kusy časopisů a jiných novin, které vám projdou za hodinu rukama, máte kvůli nim zničené nehty a záděry na rukou..

Ale jsem ráda, že to mám :)

Dnes jsem si vzpomněla na jednu paní, se kterou jsem kdysi dělala. Tenkrát mi říkala: Všechno je jen o pěnězích a o sexu! Ba ne, já myslím, že už i ten sex je o pěnězích! Neboli měřítko toho vrcholu, že bez peněz v dnešní době jste skoro nic.


Škóla života

2. března 2010 v 14:07 | Nikitka |  About my life
Jako středoškolačka(Zdůrazňuj to, jelikož vysokoškoláci je nemají, ovšem ti se flákají permanentně celý půl rok!) momentálně prožívám jarní prázdniny. A tak narozdíl od minulého roku, kdy jsem tento pěkný týden strávila nemocná v posteli, plně využívám možností volných dnů a brigádničím.

Práce je vážně škola života. Opět jsem velmi moudrá, jelikož jsem zažila nové situace a všimla si nových problémů.
To, že lidi ve fabrikách tohoto typu jsou nehorázně zkažení, vulgární a uječení, je asi prostě předpoklad pro to, aby nějakou takovou práci mohli vykonávat..takže samozřejmost.