Květen 2010

Z lásky ke svému šedému chlupatému

29. května 2010 v 12:52 | Nikitka |  Výtvory
...ušákovi Bobkovi :)

Ano, moje trička mají opravdu hluboký význam :))

(c) crimson-moon.blog.cz
(c) crimson-moon.blog.cz

Matička stověžatá-Praha

21. května 2010 v 10:44 | Nikitka |  (c)foto
Po několika planých plánech a pokusech udělat si výlet do Prahy a přitom stihnout hodně věcí, konečně vyšel.
A tak jsem si své dva víkendové dny prožila velmi různorodě, jak se starými známými(kteří zrovna náhodou běželi pražský maraton), méně známějšími(na schůzku s fotografem Emanuelem jsem se po roce těšila) či téměř neznámými friendy.

Prahu jsem si teda prošla a došla k závěru, že v centru je pěkná. Mimo na mě nepůsobí nikterak extrémně sympaticky. A ta PRAŽŠTINA, hele viď! Pro uši nás, kteří u mluvení tak moc nezpíváme, zní hrozně frajersky-což teď myslím bohužel v tom negativním. Taky jsem se ale pobavila-když kamarád Pražák nerozuměl otázce "Z kama(skama) nám to jede?"(místo odkud) nebo slovu "škňůřit se"(šklebit se)
Funny!
Takže se, Pražáci, kroťte a nepovyšujte se nad námi Moraváky, to až nám plně porozumíte!;)

Útulná
(c) crimson-moon.blog.cz

A že nás navštíví Carlos Santana, víte?

13. května 2010 v 21:10 | Nikitka |  Carlos Santana
Já to tedy vím a myslím, že žádnému fanouškovi hudby kytarového mága Carlose Santany tahle potěšující novina neunikla. Zpráva se v novinách i na internetu objevila před čtvrnácti dny.

Carlos Santana
Moje osudová minutka, kdy se mi zdvojnásobil tep, tlak vyletěl do spánků a oči nadšením vylezly z důlků, se dostavil právě když jsem kupovala v drogerii Teta fialovou barvu Duha! (Ano, je prokázáno, že si člověk při kontaktu s intenzivním podnětem z okolí pamatuje více podrobností. Zkuste například číst knihu a požádejte někoho, aby vás v nestřeženém okamžiku polél ledovou vodou. Uvidíte, že tu větu, kterou jste četli, když se vás dotkla první kapka vody, dlouho nezapomenete:) ) V ten moment jsem neznala důležitější věc na světě, než sehnat lístky. A tak jsem nedočkavě tahala mamku za kabát, jako malé děcko, kterému se chce čurat, a nedočkavě rázovala k domovu připojit se k moudré internetové síti, která všechno ví.

Bylo to velmi komplikované(matoucí informace na internetu, zbytečné vstávání v 1 ráno, naprosto neschopná paní u Ticket portálu), ale s klidným srdcem můžu říci, že lupínky již jsou naše. Mám v úmyslu použít ty nejdrsnějši nebo naopak nejženštější metody k tomu, abych se dostala do první řady, téměř na dosah mágovi, jehož koncert byl pro mě vždy nedosažitelným snem.

Myslím, a nejen já, že je v České republice naposledy. Přece jen už není nejmladší, 62 let je uctihodný věk, a důchod klepe na dveře u tak vitálnímu chlápkovi. A tak toho využijte všichni, kteří rozumí kvalitní hudbě! ;)


15.10.2010, O2 arena Praha

Malá příhoda z Prahy: Prodavačka: A kde by se to mělo konat, v Sazka aréně, že? Já na to jistě: Ne! V O2 aréně!

...neříkejte, že jste všichni věděli, že Sazka je to stejné co 02? :))

Jarní Vienna trip

12. května 2010 v 18:41 | Nikitka |  (c)foto
Je to pár víkendů zpátky, co jsem poprvé podrobněji navštívila Vídeň. A že jsem byla příjemně překvapena! Jelikož nesnáším němčinu a chlupy mi vstávají jen co ji slyším, automaticky mi to vytváří odpor k německy mluvícím zemím, a tak jsem od Vídně, nedaleko ležícího města, moc nečekala...
(c) crimson-moon.blog.cz
Naše capoeirová grupa, kterou tvoří obrovský počet lidí, TŘI, se vydala na Open air rodu pořádanou Vídeňským klubem Meia Lua Inteira. O co tedy šlo... pod slovy roda se v capoiře označuje skupinka lidí seskládaná do kruhu, plná energie, zpěvu a povzbuzování na adresu dvou "hráčů" uvnitř, kteří tam logicky cvičí capoeiru a často se mění. Open air varianta tedy byla něco pro nás, kterým je cvičení venku docela vzácné, i přesto, že je mnohem tradičnější a přirozenější.


Kam nesmí noha lidská ani psí

2. května 2010 v 17:52 | Nikitka |  (c)foto
... tam míříme :)

Zakázané ovoce dostanete po kliknutí na celý článek :)
(c) crimson-moon.blog.cz