Srpen 2010

Pohádka skončila

31. srpna 2010 v 21:59 | Nikitka |  Au-pair´s diary
Teď šup nohama do reality.

Mám ze sebe špatný pocit, jelikož jsem chtěla být svědomitá a vést si svůj au-pair deníček pokud možno aspoň trochu pravidelně, ale nedalo se.

Mé children v tričkách, které jsem "jakože" zapomněla v pokoji. Prostě se mi nelíbily a nechtěla jsem je v kufru. Když jsem poté dorazila domů, host mum mi poslala toto foto, což mě naprosto dojalo :)
Crimson-moon.blog.cz
Můj Jersey life se rozjel a já jen se slzami na polštáři každý večer počítala poslední dny, které ubíhaly tak rychle! Nechtěla jsem domů a teď jsem doma. A chci zpět, pochopitelně.

V neděli jsem přiletěla. Trochu trable na Stanstedu, poslední penízky se kterých jsem měla radost padly na kila navíc v mém luggage, a poslední síly, které jsem měla, padly na "run Forrest run" sprint přes celé letiště až k mému téměř zavřenému gatu. Nakonec jsem však letadlo stihla, přežila i ukrutně nudnou cestu v nechutném Ryanairském letadle a mohla se zase přivítat s mými milými blízkými, kteří mě čekali v Bratislavě s cedulkou "Hodoín, miss Nikola" napichlou na deštníku.
Deštník->no to je počasí! Já myslela že máme ještě léto a ne podzim!

Anyway.

Au-pairka ještě žije

6. srpna 2010 v 23:51 | Nikitka |  Au-pair´s diary
I přesto, že by se dalo čekat, že dávno ne, když jsem se tak dlouho neozvala.

Žije, žije.
Ovšem spoustou aktivit a večer upadá do postele plná emocí a s hrůzou zjišťující jak to letí.
3 weeks left! Oh no, shit!
(c) Crimson-moon.blog.cz
Mám za sebou školu, dva týdny dojíždění do St.Brelades collage, kochání se přístavem v St.Aubin a zpět. Opět se mi potvrdilo, že začátky jsou těžké :) První dojem školy byl docela nemilý-jako "aha, kolik jsem dnes řekla vět? Pět?" Ale je to taky o tom, že kdo chce umět a dostat se ke slovu, tak prostě musí spustit. Když jsem byla v náladě a líbilo se mi téma, zapojila jsem se aktivně, a byla jsem spokojená i se školním dnem. Když jsme ale řešili něco, co mě nebralo, nebo jsem byla po náročné noci strávené v Jerseyjských klubech, nešlo to :) Nicméně super, lepší než nic, dobrý způsob jak poznat nové lidi a teď jedeme dál.
(c) Crimson-moon.blog.cz