Prosinec 2010

Party time - hangover time

26. prosince 2010 v 19:40 | Nikitka |  (c)foto
A tak. Pro tentokrát nemám slov na rozsáhlé komentáře tohoto experimentu.
(c) Crimson-moon.blog.cz

Bo studěntačka

24. prosince 2010 v 11:29 | Nikitka |  (c)foto
Přeji veselé Vánoce, anyway.
Ovšem nemám na srdci nic vánočního, z čeho bych mohla vytvořit článek a navodit na blogu štědrodenní náladu. Zkrátka: užijte si svátky v klídku :)

A teď i přesto, že právě máme prázdniny, se vraťme do školních lavic. Mezi kterými jsem prostřednictvím Bo vyjadřovala divnost školy a odpor k matematice :)

(c) Crimson-moon.blog.cz

Za 18 týdnů maturujeme!

15. prosince 2010 v 21:03 | Nikitka |  Co na srdci, to na blogu...
Zní to děsivě, co??
Když jedna z našich spolužaček provedla průlet diářem, na jehož konci došla k tomuto hrozivému číslu, šokovala tím každého kolegu  maturanta, kterého potkala!
(c) Crimson-moon.blog.cz
Starší ročníky se zřejmě usmívají a vzpomínají na svůj maturitní zmatek tenkrát, mladší to ještě asi dostatečně nechápou, a ti, co se stali letos také pokusným králíkem ministerstva školství a jejich statního experimentu, soucítí.

Mistrovství v kimonech

11. prosince 2010 v 18:37 | Nikitka |  (c)foto
...aneb MČR v karate, které se konalo minulý víkend v našem městě. Ano, až když již nezávodím, tak se soutěž tradičně pořádána v Ústí nad Labem, přesune sem, do 15 minut cesty vzdálené haly :)
(c) Crimson-moon.blog.cz

Poraďte zkušení, já nemám tušení..

4. prosince 2010 v 21:33 | Nikitka |  (c)foto
..jak se dva seznámí, když jsou si neznámí.

Poraďte mi tedy, prosím, jak se seznámit se SVĚTLEM, jak s ním svítit do obličeje lidí, aby na fotkách vypadali pěkně a ne jako při požáru či nebeském osvícení! :)

Aneb pořídila jsem si s příchodem zimy a odchodem sluníčka a chvil, kterých můžu využít k focení lidí venku, malou hračičku do pokoje. Na fotografické konstrukci, která je den ode dne chatrnější a chatrnější, jsem spustila béžové pozadí, před něj postavila halogenovou lampu a-čekala mistrovské výsledky!
A hle, nedostavily se!

Když jsem posvítila na svou věčnou modelku Lucii , která nezklamala a stala se mým pokusným králíkem již po několikáté, nejen že jsem ji málem navěky oslepila, ale hlavně jí vytvořila za hlavou obří stín. Celkový dojem byl tedy takový, jako bych ji postavila k jakékoliv zdi v pokoji, posvítila na ni lampičkou, a vyfotila digitálem. Hnus velebnosti!

Tak jsem začala experimentovat, "projela" jsem snad všechny zásuvky v mém pokoji a na chodbě a zkoušela světlo ze všech úhlů, výšek, dálek, pozic.. Výsledek takový jako rozporuplný. Někdy jsem rovnou mazala, někdy jsem si řekla zajímavé. Všechno však bylo dílo náhody a metody pokus-omyl. Nebýt však trpělivé kamarádky, ostatní modelky by mě brzo zřejmě poslali někam. A nedivila bych se. Ráda bych dosáhla takového stavu, kdy bych si řekla:když dám to světlo takhle, bude fotka vypadat takhle- a být si jakš takš jistá nějakým výsledkem. Chce to jen trénink?

(c) Crimson-moon.blog.cz
Tak co z toho vzniklo?