Červen 2011

Back in Jersey

26. června 2011 v 23:24 | Nikitka |  Au-pair´s diary
Rok se s rokem sešel, a já se opět vrátila na Jersey, ostrov v kanále La Manch, abych tady prožívala své au-pair dobrodružství stejně jako minulé léto.

Miluji fotky Jersey z letadla, ale nikdy jsem žádnou neudělala, jelikož mám vždy foťák rozložený zvlášť na tělo a objektivy, jinak zabírá moc místa. Tahle je nejspíš od někoho známého, kdo letěl též, a fotil :) Btw.ta začínající pevnina v dáli je Francie :)

I přesto, že jsem původně toužila po úplně novém místě, rodině a lidech k seznámení, rozhodla jsem se vrátit, jelikož tak super rodina, kapesné a pláže všude kolem nasadila prostě vysokou laťku, a tak jsem byla asi moc vybíravá.
Stejně jako loni zůstávám na prázdniny, letos dokonce o týden méně. Jsem zvědavá, co přinese letošní pobyt a jaký bude v porovnání s tím předchozím.

Po nekonečné a neverending cestě, a unuděné noci strávené na letišti jsem dorazila na místo. Host father Simon mě vyzvednul na letišti a jeli jsme na skládku :D Loni mě vzal na procházku k útesům a takovému tomu super majáku, který je dosažitelný pouze, když je odliv. Letos už se asi nesnažil udělat dojem, když skoro všechno znám. Ale na skládce bylo taky fajn :)