Srpen 2011

Jak jsem ulovila Daisy

23. srpna 2011 v 19:27 | Nikitka |  Au-pair´s diary
Občas si říkám, že zase začnu dávat fotky na blog.
Potom ve dlouhé chvíli vyberu jednu složku, zveřejním své favority, ale tím na dlouho dobu skončím a opět mi průběžně všechno leží v počítači, odpočívá ve složkách a tak. Nevím, co s tím. A přitom jsem si uvědomila, že blog je vlastně ideální místo na zveřejňování většího počtu fotek a takového různého okecávání kolem toho, protože se nejedná o stránku, která by umožňovala dělat pěkný selektivní výběr a sloužila k prezentačním účelům, kam by člověk dal jen tu nejlepší ze souboru. Teda mohla by, samozřejmě..ale já to tak necítím. Taky zřejmě proto, že vím, že se svými 4 roky starými pubertálními články, které zde nechávám jen z důvodu zachování památky na ně, bych se rozhodně nikde prezentovat nechtěla :D
Och, je to těžké.

Nicméně, právě teď, když je na ostrově škaredé počasí a nechce se mi nic dělat, řekla jsem si, že vám ukážu Daisy, se kterou jsem si dala foto rande v přístavu St.Aubin před zhruba měsícem. Jó, to ještě nějaké to sluníčko svítilo!


Kdyby byli v řiti ryby, nebyly by rybníky

20. srpna 2011 v 1:45 | Nikitka |  Au-pair´s diary
...se říká, když někdo skloňuje "kdyby" ve větě moc často. Taky nemám kdyby ráda. Je to většinou jen tlachání o věcech, které se stejně nestanou reálnými. Ale momentálně jsem se pár takovým úvahám nemohla ubránit.

Ideální léto bych měla, kdybych :

1.
Měla loď. Jako tihle. No není to naprosto cool? Když chcete pryč, zakotvíte si to někde uprostřed moře, máte fun, opalovačku i koupačku. Když se vám zachce na pevninu, zakotvíte tam a děláte chutě ostatním :) Jako pár týdnů zpět na St.Brelades Bay. Jó to tady ještě svítilo nějaké to sluníčko.

Sportem ku zdraví

16. srpna 2011 v 23:21 | Nikitka |  Au-pair´s diary
Sports day, klasika na konci každého školního roku.
Loni jsem se byla podívat, jak to jde děckám z JCG (vy můžete taky: tady ), kam chodil Todd. Letos byla Summer prvním rokem v nursery a jeden takový sportovní den se konal na závěr roku i u nich.
A jak to vypadalo tam?

Už jenom dvakrát umyju anglickou podlahu

14. srpna 2011 v 12:46 | Nikitka |  Au-pair´s diary
..a budu doma :)
Na druhou stranu už jenom dva víkendy off. A jeden týden sama se sebou, protože potom se tu objeví bulharská Anett, kterou budu zaškolovat do tohoto au-pair jobu.
Letos je na Jersey vše úplně jinak. Jedna z věcí je taky právě ta, že se domů docela těším. Všechno to, co mě čeká po příjezdu domů, je mnohem víc zajímavější než cokoliv tady na ostrově, již druhé léto po sobě. Nová škola číslo jedna (plná angličtiny), nová škola číslo dvě (už se těším na prostředí bohému a slavných fotografů), stěhování se do bytu s novými spolubydlícími (jaký to velký krok!),můj milý, poohlédnutí se po nějaké té brigádě, Brno obecně, a tak.