Říjen 2011

Ou jé

24. října 2011 v 0:28 | Nikitka |  Co na srdci, to na blogu...
Ahoj!

Mám se fajn, jen mám až moc často co dělat = snažím se jiným způsobem vyjádřít, jak nemám čas, čímž obvykle začínám článek tady, když se vždy po měsící dokopu něco zveřejnit :)
Takže to za účelem úspory času vezmeme trochu stručně:

Už dva měsíce bydlím v Brně ( a vše je oukej, stále si nemohu vynachválit svou lokalitu, pod našima oknama u kostela se stále něco děje )

Do školy na pomaturitní se snažím chodit alespoň třikrát týdně ( docela mě udivuje, že zrovna hodiny s native speakrama jsou nejvíc nudné. Čím to? )

Dělám v call centru ( jak jinak, to jem čekala.. říkám si:pro začátek. Už je to skoro měsíc a půl a mé "dobrýdenutelefonunikolapoláškováspolečnosttelefonicao2" se začíná projevovat v mých běžných hovorech s lidma )

Začala jsem fotit akce ( je to fajn, člověk se dostane mezi lidi, kteří ho nakazí svou bujarou a opileckou náladou, takže mám pocit, že taky pařím. Ale s tím rozdílem, že ráno mě nic nebolí a jak se říká u nás na Moravě "večer cérka, ráno cérka" )

Mám za sebou první itf konzultaci na Bečvě ( panu prof.Birgusovi jsme při hawajské imatrikulaci přísahali, že nikdy nepovíme, co se na takových školních setkáních děje, ale řeknu vám, že je to zatraceně fajn studium )

Dnes jsem byla zorbovat ( a přežila, ha! )

A jelikož lidi se nejradši dívají na obrázky, tak poreportuju něco málo z mého studentského života v Brně a t d.