Březen 2012

Jaro nebo co?

18. března 2012 v 19:43 | Nikitka |  About my life
Pěkné počasí, co? Škoda, že ležím s antibiotikama v posteli. Ale kdyby ne, tak zase nepíšu sem. Otázka je, jestli je to opravdu něco, co je pozitivní :)

Před chvílí jsem pročítala jeden blog, kde autorka povídá a fotkama dokládá svůj akční studentský život. Trochu mě mrzí, že já bych ten svůj za takový stoprocentní asi označit nemohla. Mí bohémští umělečtí spolužáci z fotky mi říkají, že jsem na svůj věk moc zodpovědná, ale co mám dělat. No co, já si to odpracuju teď během studia a pak se budu bavit. Zatímco ti, co se teď flákají a nic nedělají, budou ochuzení o pracovní zkušenosti a nebudou se ani bavit, ani pořádně pracovat. Takže si budeme kvit. To zní jako ideální plán.

Ale jinak se mám taky fajn. Každé úterý chodím do Mjuz na swing, dojděte si někdy zatančit též, stojí to za to. I když..poslední dobou je tam tolik lidí, že asi radši nechoďte :D
Nedávno jsem si docela oblíbila zapečené těstoviny s brokolicí, sýrem, slaninou a smetanou. Zkuste!
No a vymýšlím klauzuru. Někteří mí spolužáci už mají nástřel, někteří už téměř odevzdáno.
No a taky mě čekají TSP-pokus číslo dvě. No a taky ta anglina, kterou budou opravovat lidi z Cambridge, víte ne.

A stejně se nejradši díváte na obrázky, pár mám. Jako ilustraci toho, co dělám.

Tak jsem napsala trochu textu před tím, než se vzteknu s přikládáním fotek. Blogspot zatím nemám, možná je to zbytečné, když stejně nemám čas psát. A ve hře jsou taky regulérní webové stránky, tak třeba jednou :)

POZN.: Po převedení z tiffu do jpg, zmenšení pro web a následném zmenšení o 50% jsem čekala, že tady budu mít malé náhledy fotek, s čímž bych byla naprosto spokojená. Místo toho jsou tu teď rozpixelovaná monstra. Tak příště.

Pozor, hadi!