(c)foto

Medovinka ze Svoboďáku

29. ledna 2012 v 18:59 | Nikitka
To vkládání fotek na blog v poslední době nějak nechápu a jelikož fotky jsou teď už asi to hlavní, čímž bych tady mohla být aktivní uživatel, založila jsem si už asi před půl rokem blog na blobspotu, ale jelikož jsem líná se naučit, jak funguje, nevkládám nikam nic.
Ale pokud chcete zavzpomínat, jaké byly Vánoční trhy v Brně, nabízím kompenzaci na fun page http://cs-cz.facebook.com/media/set/?set=a.293025184088518.68180.196456563745381&type=1


Jo a kdyby mi někdo poskytl stručný manuál na blogspot, tak to ocením :)

Pěkný večer

Vaše Nik.

Uff

24. května 2011 v 18:56 | Nikitka
Celé to, co začalo někdy v listopadu v podobě příprav na příjimačky na fotku, pokračovalo studiem nechutných testů studijních předpokladů a poté maturitu, skončilo.
Nevěřím. Byla jsem tak zvyklá dělat něco prodktivního pod tlakem času, že teď, když nemám na sebe bič, nevím, co mám dělat. A tak se válím na zahrádce, peču se na sluníčku, čtu dějiny fotografie, které bych měla ovládat, chci-li být studentkou ITF v Opavě, a učím se angličtinu, která by se zase hodila k oborovému testu. Jak tento hon za vysokoškolským vzděláním dopadne, je ve hvězdách.


Odreagovávačka

4. dubna 2011 v 20:01 | Nikitka
Jaro mne nepřestává fascinovat.
Barevně vše vypadá lépe. Snad jen můj červený nos vypadal lépe předtím, než jsem si ho spálila na nedělnín super hot sluníčku.
A teď: Najdi 9 rozdílů !Party time - hangover time

26. prosince 2010 v 19:40 | Nikitka
A tak. Pro tentokrát nemám slov na rozsáhlé komentáře tohoto experimentu.
(c) Crimson-moon.blog.cz

Bo studěntačka

24. prosince 2010 v 11:29 | Nikitka
Přeji veselé Vánoce, anyway.
Ovšem nemám na srdci nic vánočního, z čeho bych mohla vytvořit článek a navodit na blogu štědrodenní náladu. Zkrátka: užijte si svátky v klídku :)

A teď i přesto, že právě máme prázdniny, se vraťme do školních lavic. Mezi kterými jsem prostřednictvím Bo vyjadřovala divnost školy a odpor k matematice :)

(c) Crimson-moon.blog.cz

Mistrovství v kimonech

11. prosince 2010 v 18:37 | Nikitka
...aneb MČR v karate, které se konalo minulý víkend v našem městě. Ano, až když již nezávodím, tak se soutěž tradičně pořádána v Ústí nad Labem, přesune sem, do 15 minut cesty vzdálené haly :)
(c) Crimson-moon.blog.cz

Poraďte zkušení, já nemám tušení..

4. prosince 2010 v 21:33 | Nikitka
..jak se dva seznámí, když jsou si neznámí.

Poraďte mi tedy, prosím, jak se seznámit se SVĚTLEM, jak s ním svítit do obličeje lidí, aby na fotkách vypadali pěkně a ne jako při požáru či nebeském osvícení! :)

Aneb pořídila jsem si s příchodem zimy a odchodem sluníčka a chvil, kterých můžu využít k focení lidí venku, malou hračičku do pokoje. Na fotografické konstrukci, která je den ode dne chatrnější a chatrnější, jsem spustila béžové pozadí, před něj postavila halogenovou lampu a-čekala mistrovské výsledky!
A hle, nedostavily se!

Když jsem posvítila na svou věčnou modelku Lucii , která nezklamala a stala se mým pokusným králíkem již po několikáté, nejen že jsem ji málem navěky oslepila, ale hlavně jí vytvořila za hlavou obří stín. Celkový dojem byl tedy takový, jako bych ji postavila k jakékoliv zdi v pokoji, posvítila na ni lampičkou, a vyfotila digitálem. Hnus velebnosti!

Tak jsem začala experimentovat, "projela" jsem snad všechny zásuvky v mém pokoji a na chodbě a zkoušela světlo ze všech úhlů, výšek, dálek, pozic.. Výsledek takový jako rozporuplný. Někdy jsem rovnou mazala, někdy jsem si řekla zajímavé. Všechno však bylo dílo náhody a metody pokus-omyl. Nebýt však trpělivé kamarádky, ostatní modelky by mě brzo zřejmě poslali někam. A nedivila bych se. Ráda bych dosáhla takového stavu, kdy bych si řekla:když dám to světlo takhle, bude fotka vypadat takhle- a být si jakš takš jistá nějakým výsledkem. Chce to jen trénink?

(c) Crimson-moon.blog.cz
Tak co z toho vzniklo?

Vánoční předvoj v domově Horizont

28. listopadu 2010 v 17:18 | Nikitka
Přináším pár fotografií z Předvánočního posezení pořádaného Ústavem sociální péče pro mládež v Kyjově.
Po dlouhé době jsem se opět dostala do optimistického a šťastného prostředí těchto lidí. Mnoho z vás si jistě myslí, jak utrápený život mentálně a jinak postižení mají, a litují je. Někteří možná ano, ale většina je se svým skromným životem v takových domovech spokojená. Nenabízí jim totiž jenom základní sociální péči, ale snaží se vytořit zázemí, aby se klienti cítili jako doma a že tam patří. Celoročně se zapojují do mnoha aktivit, jsou zruční, kreativní, plní chuti do života a vděční za maličkosti všedního dne.
Na předvánoční besídce předvedli, jak šikovní jsou. Nebylo nouze o humor ani dojetí. Zapojil se opravdu každý. Bylo neuvěřitelné pozorovat chlapce ležícího na pojízdném křesle bez možnosti hýbat rukama a nohama, jak paličkou držící v ústech rytmicky doplňuje své kolegy zpívající píseň, údery do bubínku pod hlavou.
:)
Trubadůr
(c) Crimson-moon.blog.cz

Říjen po moravsku

4. listopadu 2010 v 19:58 | Nikitka
Burčákový pochod je super akce, na které se projdete vinohrady, lesem, vinnými sklepy přes místní vesnice a okusíte naprosto autentickou atmosféru Moravy. Majitelé sklepů většinou před vchodem prodávají chleba se sádlem a cibulí či bramoráky, a samozřejmě rozlévají své s láskou opečovávané plody zkvašené do slaďoučkého burčáku či do čistoskvoucího vínka.

Každý by měl zkusit! :) Já vyrazila se spolužačkami a byla to náramná sranda :)

Šohaj ve vinohradě
(c) Crimson-moon.blog.cz

Září po moravsku

2. listopadu 2010 v 17:09 | Nikitka
 Nevím, jak přesně to chodí v Čechách a jinde po republice, ale my tady na Moravě si na vinohradech a všech jeho plodech a výtvorech a pochutinách velmi zakládáme, a tak je to tu v září a říjnu plné burčáků, vína, vinobraní, jarmarků, pochodů a podobných akcí, kde se k takovým produktům dostanete na každém kroku :)

Někam jsem se dostala i já. Kdyby měl člověk objet všechno, tak je z něj asi brzy notorik :)

Tak malá fotodokumentace z vzácných chvil, kdy jsem v ruce nedržela kelímek, ale foťák :))

Ochutnávka zdarma
(c) Crimson-moon.blog.cz

Milujte pozdim!

26. října 2010 v 22:38 | Nikitka
Jako moje malá milá Lucije :)
Která se radovala z kaštanů, listí a já z jejích sexy podvazků, o které vás však pro tentokrát ochudím ;)
(c) Crimson-moon.blog.cz

Chytila jsem na hřbitově motejla!

14. října 2010 v 16:38 | Nikitka
Nálet
(c) Crimson-moon.blog.cz

Víte co? Běžte k šípku!

8. října 2010 v 22:00 | Nikitka
:) Jako dneska já, když jsem chytala poslední paprsky. No nebylo dnes pěkné slunečné odpoledne?
(c) Crimson-moon.blog.cz

Domov?

27. září 2010 v 22:17 | Nikitka
Každý si pod pojmem domov představí něco jiného a každý se do svého jedinečného a útulního rád vrací. Tento je poněkud zvláštní.
Vždycky přitahoval mou pozornost, ale měla jsem jakýsi respekt, jelikož i přes zanedbaný zevnějšek jevil zevnitř známky života. Což mě děsilo a pomyšlení na hororovou bytost obývající tohle neobyvatelné místo nahánělo husí kůži. Tentokrát jsem však byla odvážnější.
(c) Crimson-moon.blog.cz

Jedem do Afriky, jedeme do Zimbabwe

24. září 2010 v 14:27 | Nikitka
Vzala jsem jednu safari Nikču na přísně zakázané místo, které již znáte odsud .

A co z toho vzniklo? :)
(c) Crimson-moon.blog.cz

кладбище

22. září 2010 v 20:44 | Nikitka
Mamka chtěla jít zapálit svíčku na hřbitov. Tak jsem šla s ní.
(c) Crimson-moon.blog.cz

Summer and Todd

19. září 2010 v 20:55 | Nikitka
Neboli mé Jerseyské children.

I přesto, že nemám děti ráda a tihla dva mi k sdrci taktéž nepřirostli, tak asi vlastně přirostli. Protože mi někdy chybí. Takové to "Nikná" či "Bi-anká" když mě či Biancu Summer volala a její uličnický pohled, když dělala, co neměla. A taky bujné fantazie Todda posedlého cestováním do vesmíru a Star Wars. A všechny funny situace a zážitky, které s dětma prostě spontánně vznikají. :)

Jsem si však jistá, že po dalším týdnu s nimi bych byla opět svého starého názoru, že děti nesnáším, nikdy mít nechci a čerti by je měli nosit do pekla. Tak.

(c) Crimson-moon.blog.cz

Rozdováděná slečna chtějící se líbit

5. září 2010 v 21:33 | Nikitka
Existuje slovo chtějící?

Zkrátka má pihovaná Luice, kterou znáte již z dřívějška. Má kamarádka stejně tak jako můj pokusný králík co se týče záměrného focení lidí. :)
(c) Crimson-moon.blog.cz
Anyway.

Stojí Cucka v širém poli

18. června 2010 v 15:44 | Nikitka
Někteří lidé mají od přírody pěkný dárek - a to sice pihy! Miluji zrzavé holky s pihama. Když na moji kamarádku posvítí sluníčko, vyjdou na povrch v celé kráse.

A tak Cucka se stala mojí první modelkou :))

Stihla jsem ji nahnat do pole ještě než jsem odjela, za což jsem na sebe hrdá :)
(c) Crimson-moon.blog.cz

Kluci a zvířata, pěstujme děvčata

3. června 2010 v 22:22 | Nikitka
...Země je chlupatá a vody je tu dost !

Nebo je to jinak? :))

Byla jsem po dlouhé době v naší zoo. Tak dlouho jsem (chodila se džbánem pro vodu? Och, dnes mám nějakého poetického ducha!) ňůrala nějaký doprovod, až mi to nakonec nečekaně vyšlo a já strávila pěknou slunnou sobotu se zviřátky a komáry.

V Africe u koryta řeky ;)
(c) crimson-moon.blog.cz
 
 

Reklama