Odkazy a jiné vychytávky z netu

Canon vypráví

9. ledna 2010 v 16:18 | Nikitka
Při mém nekonečném pátrání a zjišťování informací o fotoaparátech jsem se dostala k odkazu, který mě zaujal.

Bylo mi doporučeno podívat se na ukázky fotek, které fotí Canony 450D a 500D a úvodní příběhy přeskočit. V neznalosti a confused jsem hned nedošla na to, jak se dostat rychle ke galerii, a tak jsem "omylem" shlédla prvních pár minut videa.
Zůstala jsem zaujatá hned několika věcmi.

Baturim-aneb jak se dělá samba

3. ledna 2010 v 20:22 | Nikitka
Úžasné, krásné, nádherné, sexy, melodické, rytmické, rychlé, svižné, euforické, energické...

Narazila jsem na netu na skupinu lidí, kteří hrají sambu živě. Jsou to šikulové a live to musí být opravdu ...hledám správné slovo... nářez? Zní to spíš jako slova puberťáka, který se vrátil vybouřený z metalového kocertu.. Řekněme tedy-prostě kvalitní zážitek :)

Možná jsem byla v minulém životě občanem latinské ameriky, slavná tanečnice samby, nebo provozovatelka tanečního klubu, nebo jsem učila chudé děti v Brazílii capoeiru..
Víte co se říká-lidi z minulých životů potkáváme i v těch současných, jen v jiných rolích. Tedy pokud byla někdy moje matka milenkou mého manžela, je dost možné, že spolu teď nebudeme mít dobrý vztah. Mohla to však být moje nejlepší kamarádka, a proto si tak rozumíme.

Ale sama nevím, jestli tomu věřím.
Možná začnu. Z důvodu, abych si udržela naději na to, že pokud jsem byla v minulém životě sambová tanečnice, objeví se ti lidé, ti staří známí, se kterýma jsem přece každou noc tančila, hrála a veselila se na plážích v Rio de Janeiru, se kterýma se vrátím do prosluněné jižní Ameriky, nebo aspoň Španělska či Porta. Och.

Tak se podívejte na ty šikuly-nebydlí ani daleko. Své aktivity provozují ve Vídni. Vlastně jsem na ně narazila, když jsem hledala něco o známém tanečním klubu Floridita Wien. Takže se podívejme na to, jak máme šikovné sousedy :)


Odkaz na stránky : www.baturim.at

Poněkud úchylná záležitost

8. prosince 2009 v 19:21 | Nikitka
Věděli jste o tom, že na trhu se dají sehnat speciální pánské silonové punčochy?

Kdyby mi to někdo řekl takhle per-huba, asi bych pokrčila rameny, řekla, že je to možné, a víc to neřešila, ovšem já narazila na balení, kde místo výstavních dámských nohou, outlých lýtek a pevných stehen sedí chlap...

... a posuďte sami, jak zvláštní pohled to je ... I když nemám tušení, jak se na to dívají pánové :) Mně, jako zástupkyni ženského pohlaví, to přijde docela úchylné :))

What about u?

Keep in head !

23. listopadu 2009 v 15:49 | Nikitka
Aneb jak jsem objevila revoluční způsob učení se jazyka :)
Stačí kliknout na www.keepinhead.com, zaregistrovat se a naskytne se vám možnost zdokonalovat se a prohlubovat slovní zásobu ve velké škále cizích jazyků. Libovolně a zdarma si stahujete tématické okruhy, které byste se rádi naučili. Počítač se je s vámi potom učí a chytře předkládá zejména ty, které si pamatujete nejméně.

Jednoduché, praktické a rychlé (pro fanšmejkry také možno stáhnout aplikaci do mobilu) .

Doporučuji ! :)

Jak bych, kdybych..

19. března 2009 v 17:49 | Nikitka
Při návštěvě jedné z nepoužívaných e-mailových schránek jsem narazila na fotografe staršího data a docela jsem se pobavila :)

Tak jsem tedy zapátrala v paměti a je to tu..opět jsem se nějaký čas zabavila na stránkách jedné z nejdražších a nejkvalitnějších kosmetik Mary Kay, kde si můžete jejich make-up vyzkoušet přímo na sobě..tedy virtuálně. Dále si zkracovat či přobarvovat vlasy dle libosti, u čeho jsem se bavila nejvíce :)

So..důkaz místo slubů :)

Obleč foťák do nového kabátku!

1. června 2008 v 17:31 | Nikitka
Hrozně se mi to líbí, nejvíc samozřejmě ty nálepky, co jsou mezi prvníma:)
Ukázka zde:

Boj proti puchýřům..

4. května 2008 v 13:05 | Nikitka
..pravda, nebo zase přehánějí?=)

Máme rádi zvířata...

2. dubna 2008 v 19:24 | Nikitka
...protože jsou ušatá

Thank you

22. března 2008 v 15:46 | Nikitka
Jak velkou máte trpělivost?=D Zjistěte to kliknutím na TOHLE a uvidíme sami=))
Thank you=*

Jak rychlý máte net?

22. března 2008 v 15:42 | Nikitka
To se můžete dovědět kliknutím na TENTO ODKAZ =)
 
 

Reklama
Reklama