Top topic

Jak jsem se měla v Africe

22. dubna 2010 v 18:16 | Nikitka
Aneb Bílá masajka by Corinne Hofmann

Většina z nás jistě někdy zaslechla o příběhu dámy, která se rozhodla opustit svůj pohodlný evropský život kvůli lásce k africkému Masaji, se kterým žila několik let v podmínkách, které ji málem připravily o život.
Neodolala jsem, když jsem uviděla speciální vydání všech tří bestsellerů, protože mě tento skutečný příběh opravdu zajímal. Poté, co jsem je doslova zhltala, můžu říci, že jsem rozhodně neudělala chybu a doporučuji!
Bílá masajka
Tehdy šestadvacetiletá Corinne odlétá se svým přítelem Marcem na exotickou dovolenou do africké Keni.
"Hned po příletu nás na letišti v Mombase ovanul nádherný tropický vzduch a já už teď začínám tušit, že tohle je moje země, tady se budu cítit dobře."
Mladá pohledná Švýcarka s rozjetou kariérou doma však netuší, jak jí tahle dovolená změní život. "Konečně jsme se dostali na palubu i my a vtom se stalo něco nepochopitelného. Marco do mě šťouchnul: ´Corinno, podívej se tamhle, to je Masaj!´ Vtom jako by mě zasáhl blesk."

Everything in Transylvania seemed very strange!

20. ledna 2010 v 16:25 | Nikitka
Řekl Bram Stoker, když se Jonathan Harker, jedna z hlavních postav jeho slavného románu, ocitla v Rumunsku, směřujíce k hradu, kde jej již s otevřenou náručí (a vyceněnými zuby) čekal count Dracula.
Po hodině angličtiny jsem zůstala tímto krvelačným upírem zainteresována, a tak mi zvědavost nedala a v zájmu svého uspokojení jsem se pustila do brouzdání po netu a nacházení zajímavých informací :)

Lisabonská smlouva

19. ledna 2009 v 14:55 | Nikitka
Přišlo mi na mail se slovy: To budeš koukat!

IQ test

20. května 2008 v 13:31 | Nikitka
Zajímá vás vaše IQ?
Udělejte si test!

Dejte si pozor na číské restaurace

3. dubna 2008 v 21:18 | Nikitka
Ještě, že takové "podniky" nenavštěvuji=) Kdoví, co by mě tam čekalo=)

Prej význam holčičích jmen

19. února 2008 v 13:29 | Nikitka

ADÉLA bytost ušlechtilá, vznešených způsobů ( germánské )


AGÁTA dobrá, laskavá ( řecké )
ALBINA bělavá ( latinské )

Fobie

19. února 2008 v 13:24 | Nikitka
Pro ponaučení..

Nový školní řád

19. února 2008 v 13:20 | Nikitka
Staré známé, ale na blogu to nemám, což je chyba...=)
1.V sychravých dnech chodí student do školy proto, aby si odpočinul a seznámil se s novými anekdotami.
2. Do školy chodí kdy chce, nejlépe ve vyučování.
3. Vstoupí-li do třídy ředitel nebo jiná povolaná osoba, pozdraví student lehkým kývnutím hlavy a sundá nohy ze stolu.

Procvič si jazýček=P

19. února 2008 v 13:19 | Nikitka
Šel pštros s pštrosicí a pštrosáčaty do pštrosáčárny.

Petr Fletr pletl svetr. Pletl Petr Fletr svetr? Svetr pletl Petr Fletr.

Kdy mohou splatiti Ti ti tiší hoši dluh?

Hus

14. února 2008 v 19:38 | Nikitka
Nestává se často, aby mě něco v čítance(či v jakýchkoliv učebnicích vůbec) něco zaujalo. O to více se divím tomu, že právě tato básnička mě dokáže pořád rozesmát, i když jsem ji přečetla v nudné češtině asi stokrát(ne, přeháním)=D

Kdo se chce zasmát?

25. ledna 2008 v 21:11 | Nikitka
Původně jsem chtěla nějaké obrázky dát sem, ale jich je tam tolik, že to nemá cenu=) Na této stránce , ne kterou Vás teď odkazuji, najdete všeljaké blbůstky, videa a fotešky.
Btw:Děkujte Marťovi, jinak bych o této stránce ani nevděla, že brácha?=P

Zůstaňte svobodní!=)

11. ledna 2008 v 21:44 | Nikitka
ONA: ahoooj!
ON: nooo konečně!
ONA: chceš, abych odešla?
ON: ne, ne, ti hrabe? už jen ta představa je hrozná!
ONA: miluješ mě?
ON: samozřejmě, celé dny a noci!
ONA: a podvedl jsi mě už někdy?
ON: ne, nikdy, proč se tak hloupě ptáš?
ONA: a budeš mě líbat?
ON: jasně, při každý příležitosti!
ONA: a byl bys schopný mě někdy praštit?
ON: si se zbláznila, vždyť víš, jaký jsem!
ONA: můžu ti důvěřovat?
ON: ano
ONA: miláčku


Dialog pár let po svatbě:

přečti si to zespoda nahoru ...

N..N..N...=D

5. ledna 2008 v 19:12 | Nikitka
No Ne?=D

Moje okna=D

5. ledna 2008 v 12:02 | Nikitka
To víte, dostala jsem na Vánoce nový počítač, jehož možnosti nastavení jsou tak originální, že jsem se s nimi musela s Vámi podělit!=D

Všichni EMO pozor!

20. prosince 2007 v 21:19 | Nikitka
...Je mi líto, že Vám to musím oznámit zrovna před Vánocema a tím Vám celé emo prázdniny a radovánky zkazit, ale nedá se nic dělat...Posaďte se a pozorně čtěte...
Styl emo se objevil z čista jasna a část lidí se začala k němu hlásit...ale všechny ty, co si myslí, že jsou emo, asi nepotěším, když vám řeknu následující věc...

Posedlost reklamama aneb takové normální ráno=D

12. prosince 2007 v 19:36 | Nikitka
Ráno
Budí mě ten nový mobil od Vodafonu za 7 Kč. Je to tedy v mých rukou, jestli vstanu, nebo ne. Rozhoduji se pro tu první možnost, takže po vykonání potřeby na tak čistém záchodě, že by se z něj dalo jíst, protože je umytý Domestosem, díky němuž miliony bakterií zemřely, se ocitám v koupelně. Tam nemám strach o své zuby, neboť používám Colgate - kartáček zubařů. Snídám samozřejmě sušenky BeBe, aby mi nechyběla energie, k tomu popíjím Granko, neboť ráno dělá den a nakonec si nezapomenu vzít svůj Actimel, jinak budu mít oslabenou obranyschopnost. Po každém jídle si dávám žvýkačky Orbit, které snižují riziko vzniku zubního kazu až o 40%.
Jdu se převléct. Musím ovšem použít Rexonu, ta mě nezradí. Beru si to staré tričko, ale protože bílá bílou je, vezmu si s úsměvem ještě svetr, který ovšem není nový, jen vypraný v Perwolu. Zamířím do koupelny, abych si učesala vlasy, umyté šamponem Elseve od L Orealu, vždyť já za to stojím. Před zrcadlem už ale mamka řeší dilema, jakou si vzít řasenku.
Jestli Obsesión a bude tak posedlá objemem a délkou svých řas, což není hřích, nebo Astor, protože je krásné být sama sebou. To už je vzhůru i taťka. Smaží si volské oko na pánvi od Tefalu, neboť chytré věci nenahradíš. Co to tu tak krásně voní? Ááá, Jihlavanka, poctivá káva! Obouvám si boty od Rena, které už nevyzuji. Na svačinu mám Disko, abych ve škole mohla zatočit s nudou a Kofolu. Tu přece miluji, takže není co řešit. Brácha ovšem dává přednost Spritu, žízeň totiž nikdy nevyhraje, mamka Aquile, aby byla zdravější a krásnější jako miss a taťka má více chuti do života s Poděbradkou (dodávám spíš nejmenovaný mok Chlapi sobě večer pak I muži mají své dny.) Odcházím a protože jsem pojištěna u České pojišťovny, která chrání mé sny, nebojím se, že o ně během dnes přijdu... Cestou se ještě zastavím v novinovém stánku a koupím časopis "AHA", protože nebejt AHA , tak nevím kdo jsem...=D
Hihih, od Gabri=D A jak probíhá vaše ráno?=)

Halloweenský kostým na poslední chvíli?

25. října 2007 v 22:36 | Nikitka
Lidi, jaká to škoda, že se fakt Halloween neslaví i u nás! No představte si to, jaká by to byla prdel, kdybymísto lampioňáku šla Hodonínem smečka lidí převlečených v šílených halloweenských maskách...=D No neláká vás to jak mě?=D No ale co už, asi se budeme muset smířit s tím, že my máme pouze Dušičky, u nás v Hodoši lampionový průvod(nevim jak je to jinde) a to je tak asi vše=) Každopádně jsem kdesi našla fotku jedné holky s jejím boyfriendem, kteří si na poslední chvíli vymýšleli kostým, ale žádný je nenapadl...toš to vymysleli jednoduše=) Kukněte se sami=) Ten kluk vypadá věrohodně, co? :)

Co o tobě prozradí ovoce?

11. září 2007 v 21:29 | Nikitka
Vyber jedno ovoce, potom klikni na celý článek a čekej, co o tobě prozradí tvé oblíbené ovoce=)
-Jablko
-Jahoda
-Meloun
-Hruška

Opět ovoce trochu jinak

31. srpna 2007 v 11:22 | Nikitka

Hlášky z O2

26. července 2007 v 17:01 | Nikitka
Chcete se zasmát? Tak čtěte následující příspěvěk. I mistři z linky O2 mají někdy svůj den...=)
 
 

Reklama